MINI 230

  • Producent: Mammutico®
  • Dostępność: Zostało 10 sztuk Zostało 10 sztuk
  • szt.
  • Cena netto: 145,53 zł 179,00 zł

Miękkie piankowe puzzle o nieoczywistych kształtach. Pozostawiają dzieciom dowolność i pozwalają zaszaleć ich wyobraźni! Idealne do ćwiczenia małej motoryki. Przygotowują do nauki i wspomagają prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

DODATEK SPECJALNY! Do każdego zestawu klocków otrzymasz 10 przykładowych zabaw sensorycznych z klockami Mini.

Zapakowane w plastikowe pudełko wielorazowego użytku. 

Klocki Mini 230 dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 1,6 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Mammutico Mini 230 składa się z dwóch kompletów Mammutico Mini 115 zawierających po 115 części w tym samym kolorze. Zawartość zestawu Mini 230:

  • wafle (małe 20 szt., średnie 4 szt., duże 2 szt.)
  • duży wafel z wyciętym kołem - 2 szt.
  • koło - 2 szt.
  • kostki - 170 szt.
  • makarony (długie 4 szt., krótkie 12 szt.)
  • "grabie" (małe 4 szt., duże 4 szt. i podwójne 6 szt.)

Każdy zestaw Mammutico Mini 230 i 345 to wielokrotność jednego kompletu. Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji lub stworzyć własny zestaw Mammutico Mini. W tym celu skontaktuj się z nami, na pewno coś wymyślimy :)

Komplet zapakowany jest w praktyczne, przezroczyste, plastikowe pudełko z porządnym zamknięciem.  

Wersja premium w plastikowym pudełku idealnie nadaje się na elegancki i jednocześnie bardzo praktyczny prezent.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3-go roku życia.

 

OPIS PRODUKTU

Gdy mowa o puzzlach, na myśl przychodzą zazwyczaj elementy, które po złożeniu ze sobą, tworzą gotowy obrazek. A jeśli dodamy przymiotnik „przestrzenne”, w głowie pojawiają się zaraz obrazy przedmiotów w formie 3D, poskładanych z pasujących do siebie części.

A gdyby tak zacząć układać puzzle… i to w dodatku przestrzenne…, dla których nikt nie przygotował gotowego rozwiązania? Skoro układanka nie posiada końcowego wyglądu, nigdy nie zakończy się obrazkiem z opakowania, to na co może liczyć mały konstruktor, który zabrał się do pracy?

Piankowe puzzle - nieoczywiste kształty

Właśnie w tej odpowiedzi tkwi tajemnica piankowych klocków Mammutico Mini. Dzięki brakom jakichkolwiek wskazówek, dzieci zabierają się do nich bez żadnych ograniczeń. Nasze Mini puzzle pozostawiają dowolność i pozwalają zaszaleć wyobraźni. Brak efektu końcowego sprawia, że zabawa właściwie nigdy się nie kończy i raczej nigdy się też nie powtarza.

W paczce Mammutico Mini nie znajdziesz przykładowych budowli, ani kolorowych obrazków, wskazujących na ich użycie. Jednokolorowe części o bardzo stonowanych barwach mogłyby wydawać się zatem niczym szczególnym, ale jest zupełnie odwrotnie.

Nieintuicyjne i nieoczywiste kształty klocków sprawiają, że nie jest łatwo zbudować z nich nawet najprostszą bryłę. To jednak stanowi wyzwanie, zmusza do samodzielnego myślenia i odnajdywania rozwiązań.  Z kolei miękki, ale bardzo wytrzymały materiał sprawia, że budowle mogą nabrać zaokrąglonych i niespodziewanych kształtów.

Dodatek specjalny! 

Do każdego zestawu klocków Mammutico Mini otrzymasz 10 pomysłów na zabawy, które dostarczą Twojemu dziecku nie tylko radości z układania, ale również przygotują do nauki i wzbogacą doświadczenia, wspierające prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

Piankowe klocki na wiele okazji

Dzięki temu, że tworzywo, z jakiego powstały Mammutico Mini jest wodoodporne, te klocki będą także doskonałą propozycją na długie zabawowe kąpiele!

Piankowe klocki Mammutico Mini są lekkie i zajmują niewiele miejsca. Z łatwością zmieszczą się do plecaka czy torby, nie obciążając bagażu.

Ponieważ są także odporne na wstrząsy, uderzenia i bardzo łatwo się je czyści, mogą być idealnym „towarzyszem” poza domem. Wystarczy spakować kształty w cienki woreczek i „upchnąć” w bagażu, by wyciągnąć je w najmniej oczekiwanym momencie :)

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>