SIMPLE 40

  • szt.
  • Cena netto: 5 609,76 zł 6 900,00 zł
  • Przelewy24, Płatność przelewem, Credit Agricole Raty
  • Oblicz_raty_duckblue

To wielkie piankowe klocki, które w kilka minut pozwalają nawet najmłodszym dzieciom przeorganizować przestrzeń wokół siebie i wznosić wielkie budowle, które wydają się wręcz nieosiągalne!

Nasz magazyn jest pełny klocków SIMPLE!  Mamy jednak tyle wersji kolorystycznych, że nie wszystkie jesteśmy w stanie skompletować od ręki.
Zadzwoń do nas, aby wybrać kolory swojego zestawu oraz upewnić się czy są dostępne już teraz, czy też trzeba będzie chwilę na nie poczekać :)
  

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Linia Simple to najprostsza i zarazem największa forma klocków Mammutico. Klocki z tej serii mają charakterystyczne frazowanie kantów, co daje efekt profesjonalnej budowli, a jednocześnie chroni je przed uszkodzeniem.

Grubość jednego klocka to 10 cm. W skład zestawu SIMPLE 40 wchodzą:

  • 8 filarów o wymiarach 20 cm x 80 cm x 10 cm
  • 32 cegły o wymiarach 20 cm x 40 cm x 10 cm

SIMPLE 40 to najmniejszy zestaw z nowej-ulepszonej serii SIMPLE. Pozostałe zestawy to jego wielokrotność wzbogacona także wielkimi oknami. 

Zestaw SIMPLE 40 zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 5 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 10m2.

Zestaw SIMPLE 40 może mieć maksymalnie dwa kolory. Możesz je wybierać spośród 8 propozycji kolorystycznych dostępnych w naszej palecie >>

Waga zestawu to około 20 kg

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

OPIS PRODUKTU

Na czym polega dobra zabawa? Przede wszystkim musi być swobodna, by w naturalny sposób rozwijała w dzieciach kreatywność, uwalniała ich twórczy potencjał i wspierała pokonywanie własnych ograniczeń. A jeśli dodamy do tego jeszcze mnóstwo ruchu oraz możliwość współpracy i kontaktu z innymi, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, powstanie zajęcie wręcz idealne! Właśnie taką zabawę gwarantują duże klocki piankowe Mammutico.

Jak mówi psycholog, Alicja Niemierko-Pająk, lekkie klocki piankowe Mammutico „dzięki swym dużym rozmiarom, angażują do zabawy całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy klocków Mammutico dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. Z łatwością można też przekształcić jedne bryły w zupełnie inne, a to z kolei stymuluje giętkość myślenia”.

 

Możliwości piankowych klocków SIMPLE

Zestawy klocków Mammutico SIMPLE to idealny produkt do wykorzystania zarówno w domu jak i na zewnątrz. Umożliwiają stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. W zależności od wielkości zestawu, duże piankowe klocki Mammutico SIMPLE pozwalają zbudować domki, tunele, trasy, wyspy, szerokie ogrodzenia i mnóstwo rzeczy, których my dorośli nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Z prostych brył piankowych klocków SIMPLE można ułożyć także różnego rodzaju ławeczki, stoliki i taborety. Waga każdego elementu jest niewielka, dlatego już najmniejsze dzieci mogą czynnie włączyć się do kreatywnej budowy.

 

 

Dodatek Specjalny

Z każdym zestawem klocków z linii SIMPLE otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji (możesz pobrać je z załączników poniżej). Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci. Klocki, dzięki możliwości transportu, można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>