SIMPLE 140 + TORBY GRATIS!

  • szt.
  • Cena netto: 19 422,76 zł 23 890,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Wielkie i lekkie klocki z serii SIMPLE umożliwiają stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. 

Nasz magazyn jest pełny klocków SIMPLE!  Mamy jednak tyle wersji kolorystycznych, że nie wszystkie jesteśmy w stanie skompletować od ręki.
Zadzwoń do nas, aby wybrać kolory swojego zestawu oraz upewnić się czy są dostępne już teraz, czy też trzeba będzie chwilę na nie poczekać :)
  

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Linia Simple to najprostsza i zarazem największa forma klocków Mammutico. Klocki z tej serii mają charakterystyczne frazowanie kantów, co daje efekt profesjonalnej budowli, a jednocześnie chroni je przed uszkodzeniem.

Grubość jednego klocka to 10 cm. W skład zestawu SIMPLE 140 wchodzą:

  • 32 filary o wymiarach 20 cm x 80 cm x 10 cm
  • 104 cegły o wymiarach 20 cm x 40 cm x 10 cm
  • 4 okna o wymiarach 80 cm x 80 cm x 10 cm

Zestaw SIMPLE 140 składa się z dwóch zestawów SIMPLE 70.

SIMPLE 140 zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 20 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 30m2.

Zestaw SIMPLE 140 może mieć maksymalnie cztery kolory. Możesz je wybierać spośród 8 propozycji kolorystycznych dostępnych w naszej palecie >>

Waga zestawu to około 80 kg.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

Do zestawu SIMPLE 140 dodajemy GRATIS 4 TORBY do przechowywania i transportu klocków.

  

Każda torba jest ręcznie szyta aby skutecznie chronić klocki Mammutico przed słońcem i deszczem. Wierzchnia pokrywa zachodzi na boki i łączy się z nimi przy pomocy mocnych rzepów.

Opracowaliśmy prostą metodę stabilizacji bocznych ścian przy użyciu tylko czterech klocków. Dzięki temu możliwe jest szybkie i samodzielne pakowanie klocków. Torba ma po bokach długie, mocne pasy pozwalające zarzucić torbę na ramię (masa do 20 kg). Krótsze uchwyty na końcach pozwalają na komfortowe przenoszenie zestawu Mammutico przez 2 osoby.

Szerokość torby to 55cm, więc swobodnie mieści się we wszystkich standardowych drzwiach.

OPIS PRODUKTU

Swobodna zabawa w naturalny sposób rozwijała w dzieciach kreatywność, uwalniała ich twórczy potencjał i wspierała pokonywanie własnych ograniczeń. A jeśli dodamy do tego jeszcze mnóstwo ruchu oraz możliwość współpracy i kontaktu z innymi, w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, powstanie zajęcie wręcz idealne! Właśnie taką zabawę gwarantują duże klocki piankowe Mammutico.

Klocki Mammutico są lekkie, a dzięki swym dużym rozmiarom, angażują do zabawy całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. 

 

Możliwości piankowych klocków SIMPLE

Zestawy klocków Mammutico SIMPLE to idealny produkt do wykorzystania zarówno w domu jak i na zewnątrz. Umożliwiają stworzenie bezpiecznej i kreatywnej przestrzeni do zabawy dla większej liczby dzieci. W zależności od wielkości zestawu, duże piankowe klocki Mammutico SIMPLE pozwalają zbudować domki, tunele, trasy, wyspy, szerokie ogrodzenia i mnóstwo rzeczy, których my dorośli nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Z prostych brył piankowych klocków SIMPLE można ułożyć także różnego rodzaju ławeczki, stoliki i taborety. Waga każdego elementu jest niewielka, dlatego już najmniejsze dzieci mogą czynnie włączyć się do kreatywnej budowy.

 

 

Dodatek Specjalny

Z każdym zestawem klocków z linii SIMPLE otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji (możesz pobrać je z załączników poniżej). Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci. Klocki, dzięki możliwości transportu, można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>