Smart 345 "Podróż DO GWIAZD" + TORBY GRATIS!

  • szt.
  • Cena netto: 28 853,66 zł 35 490,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Smart 345 "PODRÓŻ do gwiazd"

„Czy gwiazdy świecą po to,
żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją?”

Antoine de Saint- Exupéry (Mały Książę)

Nasz magazyn jest pełny klocków SMART!  Mamy jednak tyle wersji kolorystycznych, że nie wszystkie jesteśmy w stanie skompletować od ręki.
Zadzwoń do nas, aby wybrać kolory swojego zestawu oraz upewnić się czy są dostępne już teraz, czy też trzeba będzie chwilę na nie poczekać :)
  

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Smart 345 „PODRÓŻ do gwiazd” składa się z 402 elementów oraz z 300 kostek. Zawartość zestawu:

  • 120 waffli w 10 różnych kształtach
  • 162 makarony o 6 różnych długościach (najdłuższy ma 100 cm długości)
  • 120 klocków w 12 różnych kształtach
  • 300 kostek o wymiarach 5cm x 5cm x 5cm

Smart 345 „PODRÓŻ do gwiazd” zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 30 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 30m2.

Zestaw Smart 345 to połączenie zestawów Smart 115 i Smart 230.

Smart 345 to możesz skomponować z czterech kolorów dostępnych w naszej palecie. Sprawdź dostępne kolory >>

Waga zestawu to około 60 kg.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

 

Do zestawu SMART 345 dodajemy GRATIS 3 TORBY do przechowywania i transportu klocków.

  

Każda torba jest ręcznie szyta aby skutecznie chronić klocki Mammutico przed słońcem i deszczem. Wierzchnia pokrywa zachodzi na boki i łączy się z nimi przy pomocy mocnych rzepów.

Opracowaliśmy prostą metodę stabilizacji bocznych ścian przy użyciu tylko czterech klocków. Dzięki temu możliwe jest szybkie i samodzielne pakowanie klocków. Torba ma po bokach długie, mocne pasy pozwalające zarzucić torbę na ramię (masa do 20 kg). Krótsze uchwyty na końcach pozwalają na komfortowe przenoszenie zestawu Mammutico przez 2 osoby.

Szerokość torby to 75cm, więc swobodnie mieści się we wszystkich standardowych drzwiach.

OPIS PRODUKTU

Smart 345 "PODRÓŻ do gwiazd" to odświeżony zestaw Smart 700. Dzięki zmianie układu klocków, zestaw Smart 345 zawiera więcej dużych waffli, a mniej drobnych klocków. To daje dzieciom większe możliwości tworzenia dużych i imponujących budowli. Smart 345 składa się z trzech zestawów zestaw Smart 115.

Dzięki największemu zestawowi klocków Mammutico™, możliwe jest absolutnie wszystko, ba – nawet zbudowanie własnego projektu stacji kosmicznej czy międzygwiezdnego statku! Jeśli wystarczy wyobraźni, można zbudować własną planetę! Piankowe klocki Mammutico™ mają kilka form pozwalających na swobodne i kreatywne łączenie ich w proste lub skomplikowane konstrukcje.

 

Zalety wielkich piankowych klocków

Dzięki swym dużym rozmiarom, klocki Mammutico angażują całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy tych klocków dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. 

Dzięki zabawie wielkimi klockami dzieci instynktownie uczą się organizacji przestrzeni wokół siebie. Samodzielnie tworzą strategie działania i planują kolejne ruchy. Podczas budowy ważna jest nie tylko koncentracja na swoich działaniach, ale również umiejętność współpracy z pozostałymi dziećmi.

Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. Jest to dla nich doskonała forma ćwiczeń fizycznych napędzanych wewnętrzną motywacją, czyli chęcią zabawy.   Dzięki wielkim klockom dzieci mogą ćwiczyć umiejętności chwytania, rozwijać poczucie równowagi, koordynacji pracy oczu i rąk, stwarzając na przykład specjalny tor przeszkód dla raczkowania, wspinania się i skakania.

Dodatek Specjalny

Z każdym zestawem klocków z linii SMART otrzymasz scenariusz na 20 inspiracyjnych zabaw, które mogą być podstawą do przeprowadzenia kreatywnych warsztatów lub animacji (możesz pobrać je z załączników poniżej). Dokument zawiera szczegółowy opis zabawy, sposób jej przeprowadzenia, a także znaczenie wykonywanych działań. Dzięki temu prowadzący zabawę, może pobudzić dzieci do szerszego spojrzenia na projekt, pomóc wyciągnąć wnioski i zachęcić do twórczego myślenia.

Zestaw klocków wraz ze scenariuszem do idealne narzędzie dla organizatorów zabaw dla dzieci. Klocki, dzięki możliwości transportu, można wykorzystywać na różnego rodzaju imprezach - urodziny, wesela, komunie, pikniki i inne tego typu wydarzenia.

PRZYDATNE AKCESORIA

Duży zestaw z linii Smart zmieści się w trzech Torbach Mammutico, stworzonych po to, by łatwiej i bezpieczniej przechowywać klocki. Torby sprzedawane są osobno.

Każdy zestaw SMART możesz rozszerzyć dodając do zabawy mobilną lub stałą ściankę SMART.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU:

 

Cechy charakterystyczne pianki >>

Rozwój kompetencji >>